Kurs Organizatora Turystyki PTTK, który organizowany jest przez nasz klub jest jednym z filarów naszego klubu. Kurs trwa cały rok akademicki. Dzięku kursowi umożliwiamy studentom zapoznanie się z zasadami organizowania imprez turystycznych. W każdej edycji uczestniczy kilkudziesięciu słuchaczy. Wykłady prezentowane są przez ciekawe osobistości oraz specjalnie zapraszanych gości. Na wykładach dowiesz się między innymi jak najlepiej spakować się na wyprawę, jak orientować się w terenie, poznasz podstawowe zasady wspinaczki, czy sekrety survivalu.

W ramach kursu OT organizowany jest Spacerek Integracyjny, Spacer po Gdańsku z historią w tle oraz trzy dwudniowe Rajdy Kursanckie stanowiące przedsmak przygód, jakich można doświadczyć w GDAKKach.

Osoby, które przejdą szkolenie otrzymują legitymację PTTK oraz trafiają do zaszczytnego grona naszych klubowiczów! :)

 

Wykłady kursu odbywają się w środy w Bratniaku (budynek klubu „Kwadratowa”) w sali 402 o godzinie 18:15.

W razie wszelkich pytań piszcie do nas śmiało! kursturystyki@gmail.com